Десятий етап Moto2 2017 у Брно — анонс

Десятий етап Moto2 2017 у Брно — анонсВісім перших етапів сезону Франко Морбіделлі знаходився під постійним тиском з боку переслідувачів, але падіння Тома Люті у Заксенринзі дозволить лідеру чемпіоната почати десятий етап Moto2 2017 у Брно і другу половину сезону з солідною перевагою.

Чеський гоночний трек «Automotodrom Brno» завжди привертає численну массу глядачів, адже це єдиний східноєвропейський етап у календарі Чемпіоната Світу МотоГранПрі. У цьому році офіційна назва Гран Прі Чехії — «Monster Energy Grand Prix České republiky» і гонщикам середнього класу доведеться подолати 20 кіл дистанції під час недільної гонки.

Десятий етап Moto2 2017 у Брно

Незважаючи на декілька невдалих виступів, Франко Морбіделлі (EG 0,0 Marc VDS) був беззаперечним лідером класу у першій половині сезону 2017 року, завдяки чому йому вже забезпечено місце у Королівському класі. 34 бали переваги над найближчим переслідувачем — той гандикап, який дозволить італійцу почуватись біль розкуто у другий половині сезону.

Том Лютю, у свою чергу, за вийнятком дев’ятого етапу у Німеччині. де він не зміг фініншувати, виступав дуже стабільно. Не маючи у активі жодної перемоги, швейцарець завжди був дуже близьким до Морбіделлі, та тепер йому доведеться все починати заново і десятий етап Moto2 2017 у Брно подаруе Люті перший шанс для цього.

Австрійська команда «Red Bull KTM Ajo», починаючи свій перший рік у середньому класі, напевно і не сподівалася на вкрай вдалу першу половину сезона — гонщик команді Мігель Олівейра посідає у чемпіонаті впевнене третє місце і вже регулярно здобуваючи призові місця.

Значно покращив у 2017 році свою результативнісь Алекс Маркез (EG 0,0 Marc VDS), здобувши, як і свій напарник, першу перемогу у кар’єрі, і тепер посідаючи четверте місце загального заліку. А єдиним, хто зміг перервати переможну ходу напарників бельгійської команди, є Маттіа Пасіні (Italtrans Racing Team), який також знаходиться у чудовій формі. Слід згадати також і про новачка класу Франческо Багнайя (Sky Racing Team VR46), який чудово окліматизувався і вже встиг піднятися на подіум.

Десятий етап Moto2 2017 у Брно розпочнеться у п’ятницу з перших тренувальних сессій. Гонка молодшого класу відбудеться у неділю о 13.20 за київським часом.