Десятий етап Moto3 2017 у Брно — анонс

Десятий етап Moto3 2017 у Брно — анонсМайже місяць пройшов з того часу, коли Чемпіонат Світу з мотоперегонів на прототипах пішов на літні канікули, тож десятий етап Moto3 2017 у Брно відкриває довгоочікувану усіма шанувальниками цього вида спорту другу половину сезону.

Чеський гоночний трек «Automotodrom Brno» завжди привертає численну массу глядачів, адже це єдиний східноєвропейський етап у календарі Чемпіоната Світу МотоГранПрі. У цьому році офіційна назва Гран Прі Чехії — «Monster Energy Grand Prix České republiky» і гонщикам молодшого класу доведеться подолати 19 кіл дистанції під час недільної гонки.

Десятий етап Moto3 2017 у Брно

За підсумками першої половини нинішнього сезону беззаперечним претендентом на чемпіонство є Джоан Мір (Leopard Racing), який не тільки здобув найбільше перемог, а й виступав стабільно, коли це йому не вдавалося. маюч солідну перевагу у 37 балів, іспанець починає десятий етап Moto3 2017 у Брно, як початок свого походу за титулом.

Найближчим переслідувачем Міра у загальному заліку є італієць Романо Фенаті (Marinelli Rivacold Snipers), і друга половина сезону буде вирішальною для нього. Скоротити таке відставання буде не так вже й легко, але Романо є досвідченим гонщиком і справжнім бійцем на треку. Тож будемо сподіватись, що боротьба за титул тільки починається.

Неабиякі шанси на перемогу у Чехії має і минулорічний переможець цього етапу Джон МакФі (British Talent Team), який у цьому році вже встиг продемонструвати декілька гарних результатів. Не слід забувати й про Арона Канета (Estrella Galicia 0,0), який зараз у чемпіонаті посідає третю позицію, і Хорхе Мартіна (Del Conca Gresini Moto3). як володара найбільшої кількості поул-позицій у 2017 році.

Шалена підтримка на десятий етап Moto3 2017 у Брно буде забезпечена Якубу Корнфайлу (Peugeot MC Saxoprint), адже це буде його домашній гоночний вікенд, і саме його нинішня команда святкувала тут перемогу у 2016 році.

Десятий етап Moto3 2017 у Брно розпочнеться у п’ятницу з перших тренувальних сессій. Гонка молодшого класу відбудеться у неділю о 12.00 за київським часом.