Десятий етап MotoGP 2017 у Брно — анонс

Десятий етап MotoGP 2017 у Брно — анонсЗа перші дев’ять гонок у Королівському класі перемоги здобули п’ять гонщиків, і десятий етап MotoGP 2017 у Брно розпочинає другу половину сезону з дуже щільним розташуванням у загальному заліку перших чотирьох претендентів на титул — їх розділяють лише десять балів

Чеський гоночний трек «Automotodrom Brno» завжди привертає численну массу глядачів, адже це єдиний східноєвропейський етап у календарі Чемпіоната Світу МотоГранПрі. У цьому році офіційна назва Гран Прі Чехії — «Monster Energy Grand Prix České republiky» і гонщикам Королівського класу доведеться подолати 22 кола дистанції під час недільної гонки.

Десятий етап MotoGP 2017 у Брно

Після останньої гонки першої половини сезону, яка відбулася у Заксенринзі, вперше у сезоні ладерство захопив Марк Маркез (Repsol Honda Team). Діючий Чемпіон Світу ще раз довів свою непереможність у Німеччині, вигравши цей етам в восьме поспіль.

Лише п’ять балів у загальному заліку програє Маркезу Маверік Вінялес (Movistar Yamaha MotoGP), який дуже впевненно почав сезон з двох поспіль перемог. Але декілька падінь не дозволили молодому іспанцю відірватися від суперників, і тепер десятий етап MotoGP 2017 у Брно він почне з намаганням повернути собі лідерство.

Дуже несподівано для багатьох одним з претендентів на титул зараз є Андреа Довіциозо (Ducati Team), який у загальному заліку відстав від Вінялеса лише на один бал. Вигравши вперше у кар’єрі дві поспіль гонки у Муджелло і Барселоні, Довіциозо значно поліпшив своє становище і тепер має всі шанси закінчити чемпіонат у призовій трійці, як мінімум.

Не залишився без перемоги у цьому сезоні Валентино Россі (Movistar Yamaha MotoGP), який виграв Гран Прі Нідерландів і тпере більше двадцяти років перемагає у МотоГранПрі. Саме у Брно у 1996 році «Доктор» здобув свою першу перемогу у кар’єрі, і тут же вперше став Чемпіоном Світу у класі 125сс, тож десятий етап MotoGP 2017 у Брно італієць розпочне з приємними спогадами і намаганням скоротити десятиочкове відставання від Маркеза.

Перемігши у Хересі, Дані Педроса (Repsol Honda Team) подовжив свій рекорд хоча б одного разу перемогти за сезон. Хоча його відставання у чемпіонаті від напарника складає 26 баллів, досвідчений іспанець має достатньо часу, щоб посперечатись за перший титул у Королівському класі.

Десятий етап MotoGP 2017 у Брно розпочнеться у п’ятницу з перших тренувальних сессій. Гонка Королівського класу відбудеться у неділю о 15.00 за київським часом.