Джоан Мір домінує у Австрії

Джоан Мір домінує у АвстріїПісля не дуже вдалої кваліфікації до Гран Прі Австрії 2017 у класі Moto3, Джоан Мір знов домінунував під час недільної гонки, залишивши на фініші своїх суперників далеко позаду. Друге місце на майже домашньому етапі зайняв Філіпп Оеттль, а третім фінішував Хорхе Мартін.

Гоночний трек «Red Bull Ring» лише другий раз приймає у себе етап Чемпіоната Світу МотоГранПрі і є найшвидшим у календарі чемпінату завдякі бігітьом прямим відтінкам у конфігураціїї. Цьогорічний «NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich«, почався з нестабільними погодними умовами, та неділя подарувала гонщикам трьох класів суху і підходящу для перегонів погоду.

Гран Прі Австрії 2017 у класі Moto3

Вдруге поспіль у цьому сезоні з поул-позиції стартував аргентинець Габріель Родріго (RBA BOE Racing), і саме він зі своїм напарником Хуанфраном Гуеварою повели пелетон молодшого класу за собою після старту. Та дуже швидко у лідери заїзду вирвався Джон МакФі (British Talent Team), з яким у боротьбу вступив Бо Бендшнайдер (Red Bull KTM Ajo).

austriangp-2017-moto3-race-start

Старт гонки Гран Прі Австрії 2017 у класі Moto3

Дуже складний старт гонки Гран Прі Австрії 2017 у класі Moto3 видався для лідера чемпіоната Джоана Міра (Leopard Racing). За підсумками кваліфікації іспанець продемонстрував лише десятий результат і початкову фазу заїзду йому було дуже складно прорватися у группу лідерів. Та коли Мір діствся туди, вже ніщо не заважало йому наростити перевагу над переслідувачами і фінішну лінію він пересік більш ніж на три секунди раніше другого пілота, вигравши сім з одиннадцяти гонок сезону, що до цього у молодшому класі вдавалося лише Валентино Россі у 1997 році.

austriangp-2017-moto3-race-winner-joan-mir

Сьома перемога Джоана Міра у 2017 році

Та боротьба на австрійському треку всеж відбувалася, і найбільшу увагу прикувала до себе боротьба за другу і третю позиціїї. Найвправнішим у цій боротьбі виявився Філіпп Оеттль (Südmetall Schedl GP Racing), який вперше у кар’єрі піднявся на подіум за підсумками сухої гонки. Останнє місце на подіумі дісталося Хорхе Мартіну (Del Conca Gresini Moto3), який незважаючи на травму все ж зміг виступити дуже вдало.

austriangp-2017-moto3-race-podium-oettl-mir-martin

Філіпп Оеттль, Джоан Мір, Хорхе Мартін

Дуже щільно до призової трійці фінішували Лівіо Лоі (Leopard Racing) та Арон Канет (Estrella Galicia 0,0), які доповнили Топ-5 за підсумками Гран Прі Австрії 2017 у класі Moto3. А у десятку найшвидших також потрапили Фабіо Ді Джианнантоніо (Del Conca Gresini Moto3), Габріель Родріго, Адам Норродін (SIC Racing Team), Джаумі Масіа (Platinum Bay Real Estate) і Енеа Бастіаніні (Estrella Galicia 0,0).