Морбіделлі повертається на вищу сходинку

Морбіделлі повертається на вищу сходинкуЛідер чемпіонату Франко Морбіделлі повертається на вищу сходинку п’єдесталу пошани, вигравши гонку Гран Прі Нідерландів 2017 у класі Moto2. Найближчий для нього конкурент у боротьбі за титул Том Люті фінішує другим, а минулорічний переможець Такаакі Накагамі — третім.

Гоночний трек «TT Circuit Assen», який є единим треком календаря де етапи проходять з самого заснування змагання, приймає у 2017 році восьмий етап Чемпіоната Світу МотоГранПрі «Motul TT Assen». Як це тут часто буває, природа втручається своєю непередбачуванністю, тож гонщикам доводиться швидко до цього пристосовуватись.

Гран Прі Нідерландів 2017 у класі Moto2

Найкращий старт видався саме у Тома Люті (CarXpert Interwetten), і деаякий час швейцарець був лідером заїзду. Вже по завершенні першого круга дистанції Гран Прі Нідерландів 2017 у класі Moto2 у пелетоні сформувалась група лідерів з шести гонщиків — крім Люті сюди входили Франко Морбіделлі (EG 0,0 Marc VDS), Такаакі Накагамі (Idemitsu Honda Team Asia), Мігель Олівейра (Red Bull KTM Ajo), Маттіа Пасіні (Italtrans Racing Team) і Алекс Маркез (EG 0,0 Marc VDS).

dutchgp-2017-moto2-race-start

Том Люті лідирує у гонці Гран Прі Нідерландів 2017 у класі Moto2

Впродовж всієї гонки глядачі насолоджівалися боротьбою за лідируючу позицію міш цими шестьома суперниками, майже кожен з яких на деякий час ставав лідером пелетону. І тількі останнє коло гонки стало вирішальним у визначенні переможця — їм став Франко Морбіделлі, який нарешті зміг перервати серію свої невдалих виступів і продовжити переможну ходу своєї команди.

dutchgp-2017-moto2-race-finish

Морбіделлі перемагає у Ассені

Останній, кого обігнав Морбіделлі, став його найближцій переслідувач у чемпіонаті Том Люті, який у підсумку фінішував другим. Швейцарець все ще не знає смаку перемоги у нинішньому сезоні, однак його шанси на титул завдяки високій стабільності виступів залишаються дуже високими.

Як це часто буває у Ассені, остання шикана треку стала вирішальною у суперечці за останнє місце на подіумі, у якій приймали участь Такаакі Накагамі і Маттіа Пасіні. Саме японцю вдалося вийти переможцем з цієї дуелі, а Пасіні був вимушений зрізати поворот і задовольнитися четвертим місцем.

П’яте місце залишилося Мігелю Олівера, а Алекс Маркез, який наприкінці гонки Гран Прі Нідерландів 2017 у класі Moto2 почав відчувати проблеми з керуванням свого мотоцикла, задовольнився шостим місцем. Десятку найшвидших також доповнили Ксав’є Сімеон (Tasca Racing Scuderia Moto2), Хафіж Саярін (Petronas Raceline Malaysia),Фабіо Куартараро (Pons HP40) і Франческо Багнайя (Sky Racing Team VR46).