Морбіделлі виграє гонку на Ред Булл Ринзі

austriangp-2017-moto2-race-winner-franco-morbidelliІталієць Франко Морбіделлі виграє гонку на Ред Булл Ринзі після вкрай напруженої і непередбачуваної боротьби, що тривала майже всю дистанцію гонки Гран Прі Австрії 2017 у класі Moto2. Компанію на подіумі йому склали його напарник Алекс Маркез і найближчий переслідувач у чемпіонаті Том Люті.

Гоночний трек «Red Bull Ring» лише другий раз приймає у себе етап Чемпіоната Світу МотоГранПрі і є найшвидшим у календарі чемпінату завдякі бігітьом прямим відтінкам у конфігураціїї. Цьогорічний «NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich«, почався з нестабільними погодними умовами, та неділя подарувала гонщикам трьох класів суху і підходящу для перегонів погоду.

Гран Прі Австрії 2017 у класі Moto2

[envira-gallery id=»11590″]

Суботню кваліфікацію виграв Маттіа Пасіні (Italtrans Racing Team), що до цього італієць робив дуже давно. Але хоул-шот виграти зміг його співвітчизник Франко Морбіделлі (EG 0,0 Marc VDS), а группу лідерів разом з ними склали також Том Люті (CarXpert Interwetten) і Алекс Маркез (EG 0,0 Marc VDS). У той же час, за їх спинами у декількох інцидендах достроково завершили боротьбу одразу дев’ять гонщиків.

Боротьба за лідерство була вкрай напруженою і видовищною, однак в ній майже не приймав участі Маттіа Пасіні, який згодом втратив траекторію, хоча й залишив за собою четверту позицію. Але до нього стрімко приближувались Мігель Олівейра (Red Bull KTM Ajo), Франческо Багнайя (Sky Racing Team VR46) та Такаакі Накагамі (Idemitsu Honda Team Asia).

austriangp-2017-moto2-race-action

Група лідерів у гонці на Ред Булл Ринзі

Коли до фінішу Гран Прі Австрії 2017 у класі Moto2 залишалось лише декілька кіл, Ранко Морбіделлі все ж зумів відірватись від переслідувачів, а трапилось це одразу після падіння Мігеля Оліваейра, який намагався всіми силами фінішува на подіумі на домашній для своєї команди гонці. У підсумку, Морбіделлі більш ніж на секунду фінішував раніше найближчого переслідувача, відсвяткувавши вже сьому перемогу у сезоні.

austriangp-2017-moto2-race-winner-franco-morbidelli

Франко Морбіделлі здобуває сьому перемогу у сезоні

Другим фінішував Алекс Маркез, який у свою чергу більш ніж на секунду випередив Тома Люті. Та дуже щільно до швейцарьця фінішували Франческо Багнайя і Маттіа Пасіні, які доповнили п’ятірку найшвидших.

austriangp-2017-moto2-race-podium-marquez-morbidelli-luthi

Алекс Маркез, Франко Морбіделлі, Том Люті

Такаакі Накагамі зайняв шосте місце, а діючий Чемпіон Світу у класі Moto3 Бред Біндер (Red Bull KTM Ajo) зайняв дуже пристойну сьому позицію. Десятку найшвидших доповнили Хорхе Наварро (Federal Oil Gresini Moto2), Домінік Агертер (Kiefer Racing) і Хафіж Саярін (Petronas Raceline Malaysia).